Skip to main content

ÖDÜLLER

Türk Hava Yolları, uçak finansmanı alanında 3 ödüle lâyık görüldü. Detaylı bilgi >>

Dünyadaki yükselen piyasa kredilerine odaklı tek entegre pazar istihbarat platformu olan ve hem online hem de yazılı ortamda faaliyet gösteren “Bonds & Loans”unbu yılki değerlendirme sonuçlarına göre Türk Hava Yolları, uçak finansmanı dalında; “Yılın En İyi Ulaştırma ve Taşımacılık Finansmanı”, “Yılın En İyi Ticaret ve İhracat Finansmanı” ve “Yılın En İyi Yapılandırılmış Finansmanı” ödüllerinin sahibi oldu.

Daha fazla bilgi >> 

Türk Hava Yolları’ndan Global Bir Başarı Daha… Detaylı bilgi >>

Türk Hava Yolları, dünyanın en önemli reklamcılık yarışmaları arasında yer alan Epica’dan, ‘Batman v. Superman’ reklam kampanyası sayesinde altın ödülle döndü.

Daha fazla bilgi >> 

Türk Hava Yolları, son altı yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu”… Daha fazla bilgi >>

2015 Skytrax yolcu değerlendirme sonuçlarına göre dünyanın, “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu”, “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı” ve “Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” ödülleri de yine Türk Hava Yolları’nın.

Detaylı bilgi >> 

Türk Hava Yolları’na Ethical Boardroom’dan “En İyi Kurumsal Yönetim” ödülü Daha fazla bilgi >>

Birleşik Krallık menşeli Ethical Boardroom, Avrupa ve Afrika’da 2015 yılının sektörel bazda en iyi kurumsal yönetime sahip şirketlerini açıkladı. Havacılık sektörünün ilk defa bu yıl dâhil edildiği ödülde, Türk Hava Yolları olarak, Avrupa’da havacılık sektöründe faaliyet gösteren 11 büyük havayolu şirketi arasından öne çıkarak “En İyi Kurumsal Yönetim” ödülünün sahibi olduk.

Detaylı bilgi >> 

Bonds&Loans Ödülleri’nde Türk Hava Yolları’na Uçak Finansmanı dalında “Yılın En iyi Yapılandırılmış Finansman” ödülü Daha fazla bilgi >>

Türk Hava Yolları olarak 200 milyon dolar tutarında, Avrupa İhracat Ajansı garantili, Japon öz sermayeli, satın alma opsiyonlu faaliyet tipi finansal kiralama yöntemiyle seçkin ve yenilikçi bir finansmanı başarıyla tamamlayarak Türkiye’de “Yılın En iyi Yapılandırılmış Finansman” ödülünün sahibi olduk.

Detaylı bilgi >>

Airfinance Journal’dan “Vergi Kalkanlı Uçak Finansmanı” ödülü Daha fazla bilgi >>

Türk Hava Yolları’nın önemli iş ortaklarından BNP Paribas ile geçtiğimiz yıl başarıyla gerçekleştirdiğimiz finansman modeliyle, havacılık sektörünün önde gelen finansal istihbarat kaynağı Airfinance Journal tarafından verilen “Vergi Kalkanlı Uçak Finansmanı” ödülünü elde ettik.

Detaylı bilgi >> 

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil’e büyük ödül… Daha fazla bilgi >>

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil, 2014 Airline Strategy Ödülleri’nin prestijli kategorisi olan Yönetimsel Liderlik (Executive Leadership) dalında ödülünü kazanan isim oldu.

Detaylı bilgi >> 

Türk Hava Yolları CAPA Yılın Havayolu Ödülü’nün sahibi! Daha fazla bilgi >>

Türk Hava Yolları CAPA Yılın Havayolu Ödülü’nü Amsterdam’da yapılan 11. yıllık CAPA Havacılık Mükemmellik Ödülü töreninde aldı. Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil; ödülü gala seremonisinde CAPA İcra Kurulu Başkanı Peter Harbison’un elinden aldı.

Detaylı bilgi >> 

Türk Hava Yolları, son üç yıldır Avrupa’nın en iyisi... Daha fazla bilgi >>

2013 Skytrax değerlendirme sonuçları açıklandı; “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” ve dünyanın “En İyi Business İkram Servisi” ödülleri Türk Hava Yolları’nın.

Detaylı bilgi >> 

Türk Hava Yolları’na 2012 Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde “Gümüş Stevie Ödülü” Daha fazla bilgi >>

Türk Hava Yolları, 15 Mart 2012 tarihinde Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’nin hangarında gerçekleşen uçak giydirme projesiyle iş dünyasının en prestijli ödülleri arasında görülen ve bu yıl dokuzuncusu gerçekleşecek olan Stevie Ödülleri’nde, “En İyi Kurumiçi Etkinlik” dalında gümüş ödüle layık görüldü.

Detaylı bilgi >> 

Türk Hava Yolları, 2012 Freddie Ödülleri’nde iki dalda ödül kazandı Daha fazla bilgi >>

Düzenlenen ödül töreninde Türk Hava Yolları, Miles&Smiles programı ile Avrupa/Afrika bölgesinde "En İyi Havayolu Programı" ve "En İyi Kredi Kartı Programı" dallarında ödüle layık görüldü.

Detaylı bilgi >> 

Türk Hava Yolları Air Transport World tarafından 2011 yılının Pazar Lideri seçildi Daha fazla bilgi >>

Türk Hava Yolları olarak, havacılık sektörünün önemli uluslararası yayınlarından olan ATW (Air Transport World) tarafından 2011 yılının pazar liderliği ödülüne layık görüldük.

Detaylı bilgi >> 

Türk Hava Yolları Yatırımcı İlişkileri, Türkiye’de 2015 yılının “En İyi Yatırımcı İlişkileri” seçildi Daha fazla bilgi >>

Yatırımcı ilişkileri alanında dünyanın en prestijli organizasyonlarından olan IR Magazine Awards-Europe 2015’te, Türk Hava Yolları olarak “Türkiye’nin En İyi Yatırımcı İlişkileri” seçildik ve Güney Avrupa’nın da en iyi dört şirketi arasında yer aldık.

Detaylı bilgi >>

Payload Asia 2014’de ‘‘Yılın Kargo Havayolu’’ ve ‘‘Kombine Taşıyıcı’’ ödülleri Daha fazla bilgi >>

Gösterdiği hızlı büyüme ve sergilediği gözalıcı performansla sektörde seçkin bir yer edinen Turkish Cargo, Payload Asia Ödül Töreni’nde iki ödüle birden layık görüldü. Turkish Cargo, 24 kategoride verilen Payload Asia Ödülleri’nin en önemlisi olan “Yılın Kargo Havayolu” ve “Kombine Taşıyıcı” ödüllerinin sahibi oldu.

Detaylı bilgi >> 

Türk Hava Yolları’na “Uçak Finansmanı” dalında Avrupa’nın en iyi finansman uygulaması ödülü... Daha fazla bilgi >>

Dünyadaki havacılık finans sektörünün önde gelen yayın kuruluşlarından Airfinance Journal dünyadaki 350’yi aşkın havayolu firması arasında Uçak ve Uçak Motoru finansmanı dallarında 2008 yılı için yaptığı değerlendirme sonucunda Türk Hava Yolları’nı “Avrupa’nın En İyi Finansman Uygulaması”nı gerçekleştiren şirketi ilan etti.

Detaylı bilgi >> 

Skytrax’ten 4 büyük ödül! Daha fazla bilgi >>

2014 Skytrax yolcu değerlendirme sonuçlarına göre Türk Hava Yolları, son dört yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi”. Dünyanın “En İyi Business Class İkram Servisi”, “En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı” ve “Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” ödülleri de yine bu yılki değerlendirme sonuçlarına göre Türk Hava Yolları’nın.

Detaylı bilgi >> 

Özel tasarım seyahat setlerine Travel Plus Awards’dan iki ödül Daha fazla bilgi >>

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı firması Türk Hava Yolları olarak uluslararası arenadaki başarılarımıza, Hamburg'da düzenlenen Travel Plus Awards ödül töreninde kazandığımız, “En İyi Premium Ekonomi Seti” ve “En Yaratıcı Seyahat Seti” ile iki önemli ödül daha ekledik.

Detaylı bilgi >> 

Türk Hava Yolları 2012’de de "Avrupa’nın En İyi Havayolu" Daha fazla bilgi >>

Türk Hava Yolları olarak Skytrax 2012 Dünya Havacılık Ödülleri’nde “Avrupa’nın En İyi Havayolu” ödülüne layık görüldük.

Detaylı bilgi >> 

Türk Hava Yolları Economy Class ikramıyla “Dünyanın En İyisi”… Daha fazla bilgi >>

Türk Hava Yolları ve Do&Co ikram şirketi ortak kuruluşu olan Turkish Do&Co’nun Economy Class’ta verdiği ikram hizmeti dünyanın en iyisi seçilirken, Türk Hava Yolları olarak Güney Avrupa’nın “En İyi Havayolu” şirketi unvanımızı koruduk. Ayrıca Avrupa genelinde de “En İyi 3. Havayolu Firması” olma başarısını gösterdik.

Detaylı bilgi >>

Türk Hava Yolları’na Airbus’tan “Operasyonel Mükemmellik” Ödülü... Daha fazla bilgi >>

Türk Hava Yolları olarak filomuzda yer alan Airbus A320 ailesi uçaklarının servis kayıtları üzerinde yapılan değerlendirme sonucu, Airbus’ın “Operasyonel Mükemmellik” ödülünün sahibi olduk.

Detaylı bilgi >>