Skip to main content

Miles&Smiles yurt dışı kredi kartları kazanmanın sınırlarını kaldırıyor

Miles&Smiles yurt dışı kredi kartlarımız ile dünyanın dört bir köşesinde avantajlı olmaya hazırlanın. Ortak markalı banka kartlarını kullanarak ve puan çevrimi iş birliklerimiz ile her zaman daha ayrıcalıklısınız.

Ortak markalı banka kartı iş birliklerimiz

Ortak markalı kredi kartlarımız ile harcama yaptıkça Miles&Smiles avantajlarınız katlanıyor. Miles&Smiles üyesi olduktan sonra, ortak markalı kredi kartlarımızı kullanarak harcama yaptıkça ekstra Mil kazanabilir ve bu Millerinizle ödül bileti almanın keyfini çıkarabilirsiniz. Millerinizle Ayrıca Shop&Miles’ta alışveriş yapabilir ya da Millerinizi anlaşmalı program ortaklarında değerlendirebilirsiniz.

Miles&Smiles PASHA Bank kartAzerbaycan bölgesinde anlaşmalı olduğumuz banka kartımız Miles&Smiles Pasha Bank sayesinde kullanıcılar, satın alacakları tüm ürün ve hizmetlerden mil kazanabiliyor! Kart sahipleri, kazandıkları miller ile hem Türk Hava Yollları’ndan hem de Star Alliance üyesi hava yolu firmalarından ödül bilet düzenleyip aynı zamanda da Economy Class biletlerini Business Class’a yükseltebiliyor. Ayrıca kullanıcılar, 10.000’e varan Hoş Geldin Mili ile ayrıcalıkların tadını çıkarıyor.


Detaylı bilgi

Yeni Miles&Smiles Isracard kredi kartı ile tanıştınız mı?İsrail bölgesinde anlaşmalı olduğumuz kredi kartımız Miles&Smiles Isracard ile yaptığınız her alışveriş sizi bir sonraki tatilinize daha da yaklaştırıyor! Üstelik Miles&Smiles Isracard kredi kartı, sizi 3.000 Hoş Geldin Mili ile karşılıyor. Isracard ile mil kazanabilir, 5 günlük ücretsiz seyahat sigortası yaptırabilir, Dan Lounge'a yılda iki defaya kadar ücretsiz girişten ve diğer ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.


Detaylı bilgi

Puan çevrimi iş birliklerimiz

Kredi kartınızda topladığınız puanları yeni keşifler için bir ödül bilete ya da ekstra Millere dönüştürmeye ne dersiniz? Miles&Smiles üyesi olduktan sonra, puan çevrimi anlaşmamız bulunan bankaların kredi kartlarını kullanarak harcama yaptıkça kazandığınız puanları Millere dönüştürebilirsiniz.


Yurt dışında ayrıcalıkları kaçırmayın

Miles&Smiles ayrıcalıkları sınır tanımıyor! Dünyanın önde gelen bankalarıyla yaptığımız iş birlikleriyle sunduğumuz Miles&Smiles yurt dışı kredi kartlarını kullanarak alışverişlerinizden Mil kazanabilirsiniz.