Skip to main content

Bilt Rewards Alliance

Bilt Rewards Alliance kira ödeyerek puan kazanmanızı sağlayan ve ülke genelinde 2 milyondan fazla kiralık evden oluşan bir koleksiyondur. Kiralamak artık ödül kazandırıyor.

Bilt Rewards Alliance, puanlarınızı seyahat etmek, kira ödemek, egzersiz yapmak ve hatta ev sahibi olmak için kullanmanıza olanak tanır.

Artık kira ödemek sizi hayallerinizdeki tatile götürebilir. Bilt Rewards uygulaması aracılığıyla kiranızla Bilt puanları kazanın ve uçuşların, sınıf yükseltmelerin ve heyecan verici seyahat ödüllerinin tadını çıkarmak için puanlarınızı Türk Havayolları Miles&Smiles millerine dönüştürün.

Nasıl kullanılır:

 

Bilt puanlarınızı dönüştürün

 • Önce Bilt Rewards uygulamasını indirin
 • 'Uçuşlar' sekmesini ziyaret edin
 • Turkish Miles&Smiles'ı seçin ve Miles&Smiles hesabınızı bağlayın
 • Tek işlemde minimum 1000 Mil ve maksimum 1 milyon Mil dönüştürün

Kurallar ve koşullar

 1. Puanlarınızı transfer edebilmeniz için Miles&Smiles'a kayıt olmanız gerekmektedir.
 2. Mevcut Miles&Smiles hesabınızı bağlayın veya buradan kaydolun: https://www.turkishairlines.com/en-int/miles-and-smiles/sign-up-form/
 3. Transferin tamamlanması 72 saate kadar sürebilir.
 4. Tüm transfer talepleri şurada bulunan Bilt Hüküm ve Koşullarına tabidir: biltrewards.com/terms
 5. Bilt puanları bir kez transfer edildiklerinde geri alınamazlar. Artık Bilt puanları değillerdir ve şu adreste bulunan Miles&Smiles programının Hüküm ve Koşullarına tabi olurlar: https://www.turkishairlines.com/en-int/miles-and-smiles/terms-and-conditions/index.html
 6. Bilt, Miles&Smiles programındaki uçuş, konaklama veya diğer ödüllerin uygunluğundan sorumlu değildir.
 7. Ödül uçuşlar ve sınıf yükseltmeler, Türk Hava Yolları ve Miles&Smiles programı tarafından belirlenen havayolu ek ücretleri dahil olmak üzere vergi, ücret, harç ve ek ücretlere tabi olabilir.