Перейти до основного вмісту

Багаж, що перевищує норму

Авіакомпанія Turkish Airlines піклується про особливості вашого багажу, який перевищує норму та піклується про ваші очікування. Ось чому вам не потрібно хвилюватися про те, що ваш багаж, який буде перевищувати норму ваги чи розміру, буде перевезений в салоні та/або в багажному відділі.

Калькулятор обчислює вартість багажу, що перевищує норму

Ви можете скористатись нашим інструментом – калькулятором, який обчислює вартість багажу, щоб перевірити права на зареєстрований багаж в пункті призначення, та дізнатися вартість багажу, що перевищує норму. Ці дані мають інформаційний характер і не мають юридичної сили. 

*Будь-які винятки та додаткова інформація, які не вказані в нашому калькуляторі розрахунку вартості багажу можна знайти нижче.


Обчислити

Обставини, за яких застосовуються винятки із правил стягнення зборів за понаднормовий багаж

 • Платня за багаж на наших рейсах до ТРПК — це 20 турецьких лір (TRY) за кожен 1 кг багажу для пасажирів, які є солдатами Турецьких миротворчих сил, що проходять службу в Турецькій Республіці Північного Кіпру. 
 • Для пасажирів, які подорожують до ТРПК за студентським тарифом зі знижкою, плата за додатковий багаж визначається як 20 турецьких лір (TRY) за 1 кг.
 • Щоб скористатися цими знижками, купуйте квитки в наших відділеннях продажу. Ця знижка дійсна тільки для рейсів Turkish Airlines і не дійсна для рейсів Anadolu Jet.
 • Плата за додатковий багаж може бути різною для внутрішніх прямих рейсів і перельотів з пересадкою.

Концепція багажу

Право на поштучний багаж або багаж, що перевищує норму ваги застосовується згідно з правилами пунктів призначення рейсів авіакомпанії Turkish Airlines. Плата за багаж, який перевищує норму в пункті призначення також визначається на основі концепції зареєстрованого багажу. Ви можете переглянути пункти призначення, в яких застосовується концепція поштучного багажу, на сторінці зареєстрованого багажу або в полі правил проїзду, яке вказується на вашому рейсі.

Спільні рейси та найважливіший перевізник (MSC)

 • Правила авіакомпанії щодо перевезення багажу, які застосовуються до міжнародних рейсів, що здійснюються спільно з іншою авіакомпанією, приймаються згідно з правилами, які встановлені Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA). Найважливішим перевізником (MSC) є авіакомпанія, яка виконує найдовші рейси. 
 • The extra baggage fee on flights may vary. Please contact our sales offices for the amount to be paid.

Рейс із проміжною зупинкою

 • Рейс із проміжною зупинкою; польоти, що складаються з сполучених рейсів, тривалістю очікування 24 години або більше між двома сполучними рейсами. 
 • Із пасажирів рейсів із пересадками можуть стягуватись інші збори на додаток до збору за додатковий багаж. Для отримання інформації про загальну вартість перевезення багажу зверніться, будь ласка, до наших офісів продажу.

Розгляд умов перевезення багажу, що перевищує норму 

 • Обов'язкові правові умови, що стосуються вашого багажу, можна знайти на сторінках «Загальні умови перевезення пасажирів і багажу» та «Умови перевезення багажу, який перевищує норму»
 • Ви повинні переконатися до польоту, що норма безкоштовного перевезення багажу вказана у квитку. 
 • Вага поштучного багажу, який включений в вартість польоту в рамках концепції поштучного багажу, не може перевищувати вагу 23 кг. За багаж, який перевищує вагу 23 кг, буде внесено доплату в розмірі 80 доларів США (USD). 
 • Незалежно від ваги та концепції поштучного багажу, вага одного поштучного багажу не може перевищувати вагу 32 кг. Багаж, що перевищує вагу 32 кг, повинен бути поділений і перевозитися двома або більше частинами. 
 • На рейсах AnadoluJet знижки для студентів не застосовуються до зборів за багаж, який перевищує норму. Baggage fees and rules may vary. Please visit our page for more detailed information.
 • Щоб придбати дозвіл на перевезення багажу, що перевищує норму, відвідайте нашу сторінку про придбання дозволу на перевезення багажу, що перевищує норму.