Перейти до основного вмісту
Female passenger carrying an musical instrument in THY Economy Class cabin

Musical instruments

We know how important your professions and hobbies are to you and, as such, we transport your musical equipment to your destination in order to continue to make your travel easier and more even more enjoyable. So, why not bring your instrument along with you while you discover new places?

Перевезення музичних інструментів у салоні

До перевезення музичного обладнання застосовуються стандартні правила перевезення ручної поклажі. Норма безкоштовного перевезення багажу в салоні (максимальна вага 8 кг) може застосовуватися до музичного обладнання, загальні розміри якого не перевищують 118 см (ширина + довжина + висота) разом з футляром для транспортування.

Наведені далі умови застосовуються до перевезення віолончелей і подібних музичних інструментів міжнародними рейсами, що проходять транзитом через Туреччину, а також міжнародними рейсами, що вилітають з Туреччини та прибувають до неї:

  • Музичні інструменти можна перевозити як платну ручну поклажу (CBBG) за запитом пасажира.
  • Інструмент повинен важити не більше 75 кг, максимальні габарити — 140 X 42 X 25 см.
  • Транспортування віолончелі необхідно забронювати в наших офісах з продажу квитків не пізніше ніж за 48 годин до відправлення рейсу; необхідно оформити квитки на перевезення ручної поклажі (CBBG) та придбати додаткові місця (інструменти не можна забронювати через онлайн-канали).
  • Вартість перевезення такої ручної поклажі дорівнює чистому неоподатковуваному тарифу придбаного квитка, але не менше ніж 200 доларів США, якщо рейс виконується в одну сторону в салоні економ-класу, та 400 доларів США для зворотного перевезення ручної поклажі. У разі подорожі в салоні бізнес-класу вартість становить 500 доларів США в одну сторону і 1000 доларів США для перевезення ручної поклажі в обидві сторони. "
  • У разі подання запитів на повернення коштів і внесення змін застосовуються умови і правила, що діють по відношенню до оригінального квитка.

Перевезення музичних інструментів як зареєстрованого багажу

Ми перевозимо великі інструменти, такі як контрабас, у багажному відділенні літака як зареєстрований багаж. 

Щоб транспортувати такі музичні інструменти в багажному відділенні літака, ви повинні доставити їх у міцному жорсткому футлярі. Інструменти, які ви здаєте нам під час реєстрації, не завантажуються на конвеєрну стрічку, і ми дбаємо про їх безпечне транспортування. Зверніть увагу, що ви зобов'язані оплатити додатковий збір за багаж, якщо перевищуєте норму перевезення багажу. 

Ви можете отримати додаткову інформацію щодо транспортування музичних інструментів у наших офісах продажу квитків або зателефонувавши до нашого інформаційно-довідкового центру.

Таблиця спеціальних тарифів для рейсів, що вилітають з Канади

Тарифи для Канади

Салон

В одну сторону

Поїздка в обидва кінці

Економ-клас

275 канадських доларів

690 канадських доларів

Business Class

550 канадських доларів

1380 канадських доларів

We know that transporting musical instruments requires special care and, as such, we mark them as fragile and take extra care while loading and unloading them from the aircraft. Make sure to pack your instrument in a hard case before checking it in or carrying it into the cabin in order to prevent it from getting damaged