Skip to main content

ÖZEL ÇAYLARIMIZ

Bulutların üzerinde kendinizi çok daha iyi ve keyifli hissetmek ister misiniz? Doğal karışımlarla hazırladığımız sıcak çaylarımızın lezzetli yudumlarıyla kendinizi zinde hissedebilir ya da rahatlayarak uykuya dalabilirsiniz.

SICAK ÇAYLARIMIZ 

 

Kış çayı 

Soğuk algınlığının sık görüldüğü ve bağışıklık sisteminin kırılgan olduğu dönemlerde dikkatli olmak şart. Kendinizi korumak için üst solunum yolu enfeksiyonlarında hastalık süresinin ya da bulgularının azalmasına yardımcı olan kış çayımızı tercih edebilirsiniz. Bamya çiçeği, zencefil, limon, ekinezya ve ıhlamur çiçekleriyle hazırladığımız çayımız lezzetli aromasıyla yeni favoriniz olabilir. 

Sindirimi kolaylaştırıcı çay 

Hindistan’ın Ayurveda geleneklerinden esinlenerek geliştirdiğimiz sindirimi kolaylaştıran çayımızın aroması son derece zengin. Uzakdoğu’nun ünlü masala harmanına Akdeniz’in rezenesi ile zencefil, anason, limonotu ve frenk kimyonu ekledik. Sindirimi kolaylaştırıcı çayımızı yemekte ya da günün herhangi bir saatinde içebilirsiniz. Bu çayımız, özellikle hazımsızlık ve şişkinlik gibi şikâyetlerinizin azalmasında yardımcı olabilir. 

Form ve ödem çayı 

Uzun süre hareketsiz kalmanın neden olduğu rahatsız edici bir durum olan ödem; yüz, el ve ayakların şişmesine neden olabilir. Form ve ödem çayımız vücutta biriken fazla suyun atılmasına yardımcı olan birçok bileşenden oluşuyor. Bamya çiçeğinin lezzetli hafif ekşi aromasına sahip olan çayımız ayrıca yeşil çay, tarçın, zencefil, mısır püskülü ve masala harmanı içeriyor. 

Canlandırıcı çay 

Uçuş sırasında meditasyona hazırsanız bu çayımızı denemelisiniz. Canlandırıcı çayımızın ana bileşeni olan yeşil çay zindeliği artırır ve konsantrasyonu geliştirir. Yeşil çayın yanı sıra adaçayı, mate, zencefil ve nane içeren bu çayımızı kendinizi yorgun hissettiğiniz anlarda yudumlayabilirsiniz. 

Rahatlatıcı çay 

Yüzyıllardır tercih edilen bileşenlerden hazırladığımız rahatlatıcı çayımız, uçuşta rahatlamanıza ve uyku düzeninizi korumanıza yardımcı olabilir. Melisa, papatya, lavanta ve Güney Afrika’nın gözdesi hafif tatlı rooibos ile rahatlayabilir ve uykuya dalabilirsiniz.