Skip to main content

ÖZEL ÇAYLARIMIZ

Bulutların üzerinde kendinizi çok daha iyi ve keyifli hissetmek ister misiniz? Doğal karışımlarla hazırladığımız sıcak ve soğuk çaylarımızın lezzetli yudumlarıyla kendinizi zinde hissedebilir ya da rahatlayarak uykuya dalabilirsiniz. 

SOĞUK ÇAYLARIMIZ

 

Dinlendirici soğuk çay 

Özellikle uzun seyahatlerde stres gibi birçok etken uyku düzeninizin bozulmasına neden olabilir. Bu duruma karşı rahatlamanız için özel bir soğuk bitki çayı hazırladık. Özenle seçilen bileşenlerle hazırladığımız dinlendirici soğuk çayımız, rahatlamanıza ve uyku düzeninizi korumanıza yardımcı oluyor. Bu çayımızın içeriğinde doğal tatlı aromalı rooibos, ferahlatıcı papatya ve lavanta çiçekleri bulunuyor. Rooibos içerdiği kalsiyum ve magnezyumla stresi kontrol altına alırken papatya ve lavanta bu rahatlatıcı etkiyi pekiştirerek uyumanıza yardımcı oluyor. Leziz soğuk çayımızı içmenizin ardından, bulutların üzerinde uyumanın tadını çıkarabilirsiniz. 

Sindirimi kolaylaştırıcı soğuk çay 

Şişkinlik ve hazımsızlığa yardımcı olan bir içecek istiyorsanız sindirimi kolaylaştırıcı soğuk çayımız tam size göre. Kırmızı kuru yapraklarını demlediğimiz bamya çiçeği çayına sindirim sisteminin dostu zencefili, ferahlatıcı naneyi ve safra akımını kolaylaştıran limonu ekledik. Sizin için sindirim sistemimizi rahatlatan, hafif ekşi aromalı, lezzetli bir soğuk çay hazırladık. Araştırmalara göre bamya çiçeği vücuttaki su ve elekrolit dengesine katkıda bulunarak şişkinliğin giderilmesine yardımcı oluyor. Mide ağrısını hafifletmek için kullanılan zencefilse şişkinliğe neden olan bağırsak iritasyonunu önlüyor. Sindirimi kolaylaştırıcı soğuk çayımız, şişkinlik ve hazımsızlık sorunundan uzak keyifli bir uçuş fırsatı sunuyor. 

SICAK ÇAYLARIMIZ 

 

Kış çayı 

Soğuk algınlığının sık görüldüğü ve bağışıklık sisteminin kırılgan olduğu dönemlerde dikkatli olmak şart. Kendinizi korumak için üst solunum yolu enfeksiyonlarında hastalık süresinin ya da bulgularının azalmasına yardımcı olan kış çayımızı tercih edebilirsiniz. Bamya çiçeği, zencefil, limon, ekinezya ve ıhlamur çiçekleriyle hazırladığımız çayımız lezzetli aromasıyla yeni favoriniz olabilir. 

Sindirimi kolaylaştırıcı çay 

Hindistan’ın Ayurveda geleneklerinden esinlenerek geliştirdiğimiz sindirimi kolaylaştıran çayımızın aroması son derece zengin. Uzakdoğu’nun ünlü masala harmanına Akdeniz’in rezenesi ile zencefil, anason, limonotu ve frenk kimyonu ekledik. Sindirimi kolaylaştırıcı çayımızı yemekte ya da günün herhangi bir saatinde içebilirsiniz. Bu çayımız, özellikle hazımsızlık ve şişkinlik gibi şikâyetlerinizin azalmasında yardımcı olabilir. 

Form ve ödem çayı 

Uzun süre hareketsiz kalmanın neden olduğu rahatsız edici bir durum olan ödem; yüz, el ve ayakların şişmesine neden olabilir. Form ve ödem çayımız vücutta biriken fazla suyun atılmasına yardımcı olan birçok bileşenden oluşuyor. Bamya çiçeğinin lezzetli hafif ekşi aromasına sahip olan çayımız ayrıca yeşil çay, tarçın, zencefil, mısır püskülü ve masala harmanı içeriyor. 

Canlandırıcı çay 

Uçuş sırasında meditasyona hazırsanız bu çayımızı denemelisiniz. Canlandırıcı çayımızın ana bileşeni olan yeşil çay zindeliği artırır ve konsantrasyonu geliştirir. Yeşil çayın yanı sıra adaçayı, mate, zencefil ve nane içeren bu çayımızı kendinizi yorgun hissettiğiniz anlarda yudumlayabilirsiniz. 

Rahatlatıcı çay 

Yüzyıllardır tercih edilen bileşenlerden hazırladığımız rahatlatıcı çayımız, uçuşta rahatlamanıza ve uyku düzeninizi korumanıza yardımcı olabilir. Melisa, papatya, lavanta ve Güney Afrika’nın gözdesi hafif tatlı rooibos ile rahatlayabilir ve uykuya dalabilirsiniz.