Skip to main content

Aracınızı En Yakıt ile Hızlı Şarj Ederek Mil Kazanabilirsiniz!

Miles&Smiles üyeliğini En Yakıt uygulamasına kaydeden Classic ve Classic Plus üyeler her bir 1 KW başına 1 Mil, Elit ve Elit Plus üyeler her bir 1 KW başına 1,5 Mil kazanabilirler.

Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca IOS, Anroid ve Huawei cihazlarınızdan En Yakıt uygulamasını indirerek En Yakıt hizmetlerinde faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kural ve Koşullar

  • 1 Ocak 2024 tarihinden itibaren yalnızca En Yakıt elektrikli şarj istasyonlarında alım yapılan her bir kilowatt elektrik şarj alımı alışverişlerde geçerlidir.
  • Bu kampanya yalnızca Miles&Smiles üyeleri için geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için Miles&Smiles üyesi olunması gerekmektedir.
  • Şarj hizmetinden Mil kazanmak için En Yakıt cep telefonu uygulamasına üye kaydı sırasında veya sonrasında Miles&Smiles üyelik numaranızı kaydetmeniz gerekmektedir.
  • Her bir şarj hizmeti için yalnızca 1 kez Mil kazanılabilir. Kazanılacak miktar; Classic ve Classic Plus üyelerine her 1 KW başına 1 Mil, Elit ve Elit Plus üyeleri için her 1 KW başına 1,5 Mildir.
  • Yüklenmeyen Milleriniz için En Yakıt Müşteri Hizmetleri 0850 202 0 251 arayarak veya enyakit@enyakit.com.tr adresine e-posta göndererek irtibata geçiniz.