Skip to main content

Centara Hotels & Resorts

CentaraThe1 ile kazandığınız puanları Miles&Smiles Millerine çevirin ve Türk Hava Yolları ile güvenle uçun. Seyahat sevincini yeniden yaşayın ve kendinizi ait olduğunuz bir yerde bulmanın büyüsünü keşfedin.

Centara Hotels & Resorts ile Tayland, Maldivler, Vietnam, Sri Lanka veya Orta Doğu dahil istediğiniz yerde konaklayabilirsiniz. İster ailenizle güzel deniz tatili, ister sürükleyici kültürel deneyim veya heyecan verici kaçamak planlıyor olun, hepsinden çok memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

CentaraThe1 ile kazandığınız puanları Mile çevirebilirsiniz!

Miles&Smiles ile Centara ortaklığıyla Millerinizi daha hızlı biriktirebilir ve biriktirdiğiniz Milleri ödül bilet, kabin sınıfı yükseltme, ekstra bagaj veya diğer ayrıcalıklar için kullanabilirsiniz.

Her 5.000 CentaraThe1 puan için 300 Mil kazanabilirsiniz.

Ayrıca puan kazanımına ek olarak CentaraThe1 sadakat programı üyeleri, tüm otel rezervasyonlarında %15 indirim kazanmaktadır.

Üye değilseniz, bir dakikadan daha kısa sürede ücretsiz olarak kaydolabilir ve Tayland'ın yanı sıra Maldivler, Vietnam, Sri Lanka, BAE, Umman'daki konaklamalar, yemek ve spa deneyimleri için hemen puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Mil kazanabilmek için CentaraThe1 puanlarınızı adresindeki CentaraThe1 ödül platformu üzerinden çevirmeniz gerekmektedir.

Daha fazla bilgi veya rezervasyonunuzla ilgili daha fazla yardım için memberservices@centara1card.com mail adresine mail gönderebilir veya +66 (0) 2102 1234 telefon numarası üzerinden müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Kurallar & Koşullar

 • Miles&Smiles Mil kazanımı sadece Miles&Smiles üyeleri için geçerlidir.
 • Üyeler, CentaraThe1 puanlarını Miles&Smiles Millerine dönüştürürken Miles&Smiles numaralarını Centara'ya bildirmelidir
 • 5.000 CentaraThe1 puanı 300 Miles&Smiles Miline dönüştürülebilir.
 • Puan çevrimi sırasında Centara'ya üyelik bilgisi verilmediği takdirde Miles&Smiles Mili eklenmeyecektir.
 • Miles&Smiles Milleri, CentaraThe1 puanlarının Miles&Smiles'a çevirimden itibaren 6 – 8 hafta içerisinde Miles&Smiles üye hesabına yüklenecektir.
 • Otel ve resort rezervasyonlarında Miles&Smiles kazanımı geçerli olmayacaktır.
 • CentaraThe1 kart üye hesabınızdaki CentaraThe1 puanlarını Privilege Club üyelik hesabınıza aktarmak için kayıtlı bir CentaraThe1 üyesi olmanız gerekir.
 • CentaraThe1 puanlarının Türk Hava Yolları Frequeny Flyer Programına aktarılması talebi iletildiğinde, Miles&Smiles Milleri iptal edilemez ve CentaraThe1 puanları CentaraThe1 üye hesabınıza iade edilemez.
 • CentaraThe1 puanları transfer edildikten sonra Miles&Smiles hüküm ve koşullarına tabidir
 • Centara Hotels & Resorts, bu hüküm ve koşulları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Daha fazla bilgi veya rezervasyonunuzla ilgili daha fazla yardım için üye servisleri@centara1card.com, +66 (0) 2102 1234 adresinden üye hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.