Skip to main content

Bir bakışta Denver


Geçmişten gelen kovboy ve madencilik kültürünü hâlâ koruyan kent gösteri sanatları, müzik şölenleri ve açık hava festivalleriyle eğlence sektörünün en önemli şehirlerin biri olmayı başarıyor. Üniversite şehri de diyebileceğimiz Denver aynı zamanda sessiz ve huzurlu bir kent olarak biliniyor ve dünyaca ünlü kayak merkeziyle her yıl binlerce turistin yoğun ilgisine uğruyor. Gökdelenler arasına sıkışmış sevimli mahalleleri ve kentin dört bir tarafını donatmış eğlence parklarıyla Denver ziyaretçilerini bekliyor.

Denver size ne vadediyor:


Eğlence ve alışveriş Kayak Dağ Doğa yürüyüşü

Faydalı bilgiler

ÇEVRE ŞEHİRLER
Cheyenne (162 km)
Santa Fe (628 km)
Topeka (46 km)
PARA BİRİMİ
Amerikan doları (USD)

ÜLKE KODU
+1

ELEKTRİK ENERJİSİ
A, B

ZAMAN DİLİMİ
GMT -5

ORT. KAHVE FİYATI
€3.83

ORT. YEMEK FİYATI (2 KİŞİLİK)
€48.94

Ocak
-1,7 °C
Şubat
0,6 °C
Mart
4,4 °C
Nisan
8,9 °C
Mayis
13,9 °C
Haziran
20 °C
Temmuz
23,3 °C
Ağustos
22,2 °C
Eylül
16,7 °C
Ekim
10,6 °C
Kasım
3,3 °C
Aralık
-1,1 °C

Denver havalimanı ulaşım bilgileri

TOPLU TAŞIMA:

Denver Uluslararası Havalimanı'ndan (DEN) 40 km uzaklıkta bulunan şehir merkezine, SkyRide otobüsleriyle yaklaşık 45 dakikada ulaşabilirsiniz.

Havalimanından ortalama süre: 45 dakika

Havalimanından uzaklık: 40 km

TAKSİ:

Otobüs bekleyerek zaman kaybetmek istemiyorsanız havalimanında hizmet veren taksilerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Şehir merkezine yolculuğunuz ortalama 35-40 dakika sürer.

Ortalama taksi fiyatı: -

ARAÇ KİRALAMA:

İş ortağımız Avis ile kiralama yaptıklarında Miles&Smiles üyeleri 4000’e varan bonus mil kazanır. Her yurt içi ve yurt dışı kiralamalarınızda 500 Mil, 3-6 günlük kiralamalarınızda 1000 Mil, 7-9 gün kiralamalarınızda 2000 Mil, 10 gün ve üzeri kiralamalarınızda 3500 Mil kazanırsınız.

Ortalama araç kiralama fiyatı: -

Araç seçeneklerini gör


Araç seçeneklerini görKonaklamalarınızda her 1 EUR için 2 Mil kazanın

Booking.com ve Jolly ile yaptığımız ortaklık sayesinde, samimi aile pansiyonlarından 5 yıldızlı tatil komplekslerine, hostellerden villalara kadar konakladığınız her yerde harcadığınız 1 EUR için 2 Mil kazanabilirsiniz.

Otel seçKonaklamalarınızda her 1 EUR için 2 Mil kazanın

Booking.com ve Jolly ile yaptığımız ortaklık sayesinde, samimi aile pansiyonlarından 5 yıldızlı tatil komplekslerine, hostellerden villalara kadar konakladığınız her yerde harcadığınız 1 EUR için 2 Mil kazanabilirsiniz.

Otel seç