Skip to main content

Bir bakışta Libreville


Hızla büyüyen Libreville ülke nüfusunun yarısına ev sahipliği yapıyor. Kereste ticaretinin çok aktif olduğu şehirde gemi inşaatı endüstrisi de oldukça gelişmiş durumda. Liman kenti Libreville’de Bantu uygarlığının sözlü geleneğini kentin her yanında hissedebilirsiniz. Gezdiğiniz her yerde bölge kültürünün modern hayatla uyumlu birlikteliği ilginizi çekecek. Asırlardır farklı geleneklerden birçok insanın yaşadığı Libreville büyüleyici kumsallarıyla da dikkat çekiyor. Bu eşsiz kültürü ve Libreville’i daha yakından tanımanızı öneririz.

Libreville size ne vadediyor:


Plaj

Faydalı bilgiler

ÇEVRE ŞEHİRLER
Kango (92 km)
Owendo (10 km)
PARA BİRİMİ
Orta Afrika CFA frangı (XAF)

ÜLKE KODU
+241

ELEKTRİK ENERJİSİ
G, C, A

ZAMAN DİLİMİ
GMT +1

ORT. KAHVE FİYATI
N/A

ORT. YEMEK FİYATI (2 KİŞİLİK)
N/A

Ocak
26.7 °C
Şubat
27.2 °C
Mart
27.2 °C
Nisan
26.7 °C
Mayis
26.7 °C
Haziran
25.6 °C
Temmuz
24.4 °C
Ağustos
24.4 °C
Eylül
25.6 °C
Ekim
25.6 °C
Kasım
26.1 °C
Aralık
26.1 °C

Libreville Havalimanı ulaşım bilgileri

TOPLU TAŞIMA:

Havalimanından Libreville şehir merkezine toplu taşıma imkânı bulunmuyor. Ancak havalimanı ile şehir merkezi arasında yolcu taşıyan dolmuş taksileri kullanabilirsiniz. Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki uzaklık 15 km’dir ve yolculuğunuz trafiğe bağlı olarak ortalama 15-35 dakika sürer.

Havalimanından ortalama süre: 15–35 dakika

Havalimanından uzaklık: 15 km

TAKSİ:

Şehir merkezine ulaşmak için havalimanında 7/24 hizmet veren taksileri kullanabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine taksiyle ulaşımın bedeli ortalama 3.000 CFA frangıdır.

Ortalama taksi fiyatı: 3,000 Orta Afrika CFA Frankı

ARAÇ KİRALAMA:

İş ortaklarımız Avis ve Budget'ın avantajlı araç kiralama seçenekleriyle, yeni rotaları keşfetmenin heyecanını yaşayın. Miles&Smiles üyeleri, yurt içi ya da yurt dışında Avis veya Budget aracılığıyla araç kiralayarak binlerce ekstra Mil kazanma ve çeşitli indirimlerden yararlanma fırsatını yakalayabilir.

Ortalama araç kiralama fiyatı: N/A

Araç seçeneklerini gör


Araç seçeneklerini gör