Skip to main content

Uçuşta çocukların izleyebileceği filmler

Çocuklar   Tümü

Aslan Hürkuş

Film, Gökbey'in test uçuşunda bir araya gelen Aslan, arkadaşları ve Hürkuş'un Kapadokya'dan başlayarak yurdun dört bir yanına yayılan macerasını konu alıyor.

Çocuklar   Tümü

Briko

Bölümdeki Kendin Yap aktivitemizle sahili ayağımıza getiriyoruz! / Yumurta kartonundan ne kadar eğlenceli şeyler yapabiliriz hep beraaber görelim!

Çocuklar   Tümü

ARPO

4-8 yaşlarında çocukların mizah duygusu gelişmeye başlıyor. Arpo'nun diyalogsuz güldürü formatı, onların komik zamanlama ve komik duygusal tepki anlayışı geliştirmelerine yardımcı olur.

Çocuklar   Tümü

Blippi Wonders

Blippi ile dünyayı keşfedin çünkü öğrenilecek çok fazla heyecan verici şey var! Çocuklarınızın araçları, hayvanları, doğayı ve fazlasını öğrenmesini sağlayarak merak duygularını arttırın.

Çocuklar   Tümü

Hamster & Gretel

9 yaşındaki Gretel ve evcil hayvanı "Hamster"a uzaylılar tarafından süper güçler verilir. Görevleri mi? Kendilerini ifşa etmeden bir dizi kötü adamı yenmek!

Çocuklar   Tümü

Homur Gumur

Klink, pilleri boşaltarak MakeM8!'i yakalamak istiyor. Eski güzel günleri yeniden yaşamak ve birlikte eğlenmek istiyorlar.

Çocuklar   Tümü

Little Angel

Küçük Melek Ailesi! Bebek John, erkek kardeşi Jack ve kız kardeşi Jill, çocuklara ve ailelere eğlenmeyi ve oyunlarla büyüyüp öğrenmeyi aşılıyorlar. Gelin onlarla birlikte şarkılar söyleyin!

Çocuklar   Tümü

Mutlu Oyuncak Dükkanı

Kıpır, Çilli, Fistan, Pofu, Maviş ve Robi! Mutlu Oyuncak Dükkânı'nın sevimli kahramanları, Zıpzıp Tavşan Alyanak ile bir araya gelecek ve izleyiciye büyük bir macera sunacaklar.

Çocuklar   Tümü

Puppy Dog Pals

Eğlenceyi seven Pug yavrusu iki kardeş, Bingo ve Rolly, eğlence ve macera için iş başındalar!

Çocuklar   Tümü

The Nutcracker And The Four Realms

Kendini Kar Taneleri Diyarı, Çiçekler Diyarı ve Tatlılar Diyarını barındıran gizemli bir dünyada bulan Clara, oradaki dengeyi yeniden sağlamak için Dördüncü Diyar'la yüzleşmek zorundadır.