Skip to main content
THY Business Class kabinde eğlence sistemini ve wi-fi sistemini kullanan erkek yolcu
Film arşivi
Aksiyon, dram, romantik komedi ve daha fazlası… Uçuşunuz sırasında canınız nasıl bir film izlemek istiyor? Birçok türde klasikleşen ya da vizyona yeni giren yerli ve yabancı filmler Planet uçak içi eğlence sistemimizde sizi bekliyor. Ayrıca heyecan verici diziler ve belgeseller uçuşunuza renk katıyor.
TV

Resmi sponsoru olduğumuz UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını artık bazı uçaklarımızda canlı yayınlayıp, seyahatinizden aldığınız keyfi lig heyecanıyla buluşturuyoruz. UEFA Şampiyonlar Ligi maç takvimini incelemek için lütfen tıklayın.

Bu ay öne çıkanlar

TV   Tümü

Scenes From a Marriage

Modern bir Amerikalı çiftin merceğinden aşk, nefret, arzu, tek eşlilik, evlilik ve boşanma meseleleri ele alınıyor.

Film   Tümü, Yeni Filmler

Avatar: The Way of Water

Avatar: Suyun Yolu; Sully ailesinin hikâyesini, onların peşindeki belayı, birbirlerini güvende tutmak için kat ettikleri mesafeyi ve katlandıkları olayları konu ediyor.

TV   Tümü, Linkedin Learning

Economics for Everyone

TV   Tümü, Bilim ve teknoloji

Secrets of the Brain

Beynin Sırlarında sinirbilimci Dr Jack Lewis, olağandışı nörolojik rahatsızlıkları olan insanları araştırarak bizlere beynimizin nasıl çalıştığına dair büyüleyici bir bakış sunuyor.

TV   Tümü

Piano Day - Alexandre Kantorow

TV   Tümü, Belgesel

Kuş Bakışı Türkiye

Türkiye'nin 81 ilinin tarihi ve doğal güzelliklerinin drone kameralarla havadan izlendiği en kapsamlı Türkiye belgeseli.

Film   Tümü, Türk Sineması

Geleceğin Rotası

Doğu ve Gizem, depremzede çocuklar için eğlenceli bir Anadolu şenliği düzenleme kararı vermiş iki eski arkadaştır. Önlerindeki tek engel mi? Bunu yapmak için yalnızca üç günleri vardır.

Film   Tümü

One True Loves

Kocası ve nişanlısı arasında artık bir seçim yapmak zorunda olan Emma paramparça hâldedir. Kalbinin sesini dinlemesi gerektiğini bilmektedir; ancak onun ne dediğinden pek de emin değildir!

Film   Tümü, Yeni Filmler

Resident Evil: Death Island

Jill Valentine, Leon S. Kennedy, Claire Redfield, Chris Redfield ve Rebecca Chambers, davalarındaki ipuçlarının aynı yerde, Alcatraz Adası'nda kesiştiğini fark ediyor.

Film   Tümü, Kapali Gişe

A.I. Artificial Intelligence

Sevmeye programlanmış robotik bir çocuk, çocukları hastalığının tedavisi bulunana kadar kriyojenik olarak dondurulmuş olan bir Cybertronics çalışanı ve eşi tarafından evlat edinilir.