Skip to main content
THY Business Class kabinde eğlence sistemini ve wi-fi sistemini kullanan erkek yolcu
Film arşivi
Aksiyon, dram, romantik komedi ve daha fazlası… Uçuşunuz sırasında canınız nasıl bir film izlemek istiyor? Birçok türde klasikleşen ya da vizyona yeni giren yerli ve yabancı filmler Planet uçak içi eğlence sistemimizde sizi bekliyor. Ayrıca heyecan verici diziler ve belgeseller uçuşunuza renk katıyor.
TV

Resmi sponsoru olduğumuz UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını artık bazı uçaklarımızda canlı yayınlayıp, seyahatinizden aldığınız keyfi lig heyecanıyla buluşturuyoruz. UEFA Şampiyonlar Ligi maç takvimini incelemek için lütfen tıklayın.

Bu ay öne çıkanlar

TV   Tümü

Band of Brothers

HBO, II. Dünya Savaşı'ndaki başarıları gerçek olduğu kadar inanılmaz olan ABD'li paraşütçü erlerin oluşturduğu Easy Bölüğü'nün hikâyesini Tom Hanks ve Steven Spielberg'ün elinden sunuyor.

Film   Tümü, Yeni Filmler

The Creator

Yapay zekâyla yapılacak bir savaşın eşiğinde, karısının (G. Chan) yasını tutan eski bir özel kuvvetler ajanı (J. D. Washington) bir yapay zekâ mimarını öldürmek için görevlendirilir.

TV   Tümü, Discover Türkiye

Barbie Dreamhouse Challenge

Ashley Graham en iyi ev tasarımı ve yenileme uzmanlarını konuk ederek, Kaliforniya'daki bir evi gerçek bir Barbie Rüya Evi'ne dönüştürüyor!

TV   Tümü, Spor

Views Of Golf

"Views of Golf", golf dünyasına derinlemesine ve büyüleyici bir bakış sunmaktadır. Bu seri, size hem golf tarihinin en önemli isimlerini tanıtacak hem de olayların perde arkasını anlatacak.

TV   Tümü, Drama

Stargirl

DC Evreni'nin yeni drama dizisi olan Stargirl, lise ikinci sınıf öğrencisi Courtney Whitmore'un kötü adamları durdurmak için beklenmedik bir grup genç kahramana ilham vermesini konu alıyor.

TV   Tümü

Kurzgesagt

Her şeyi iyimser bir nihilizmle açıklayan animasyon videoları. Ekibimiz; bilim ve dünyaya dair merak yaratmak isteyen illüstratörler, animatörler, sayı uzmanları ve bir köpekten oluşuyor.

Film   Tümü, Türk Sineması

Yıldız Tozu

Film   Tümü, Dünya Sineması

Kantara

Dakshina Kannada isimli hayali bir köyde geçen film, insan ve doğa arasındaki ideolojik çatışmayı ele alıyor. Egoların savaşı, bölgenin gelenek ve kültürü etrafında şekilleniyor.

Film   Tümü, Yeni Filmler

Dark Harvest

1963 Cadılar Bayramı'nda, korkunç efsane Sawtooth Jack, kasabanın çocuklarını tehdit eder. Çocuk grupları gece yarısından önce katil korkuluğu yenmek için bir araya gelir.

Film   Tümü, Kapali Gişe

Amsterdam

Ünlü yönetmen David O. Russell'dan, kendilerini Amerikan tarihinin en şok edici gizli komplolarından birinin ortasında bulan üç yakın arkadaş hakkında orijinal bir suç destanı.