Skip to main content
THY Business Class kabinde eğlence sistemini ve wi-fi sistemini kullanan erkek yolcu
Film arşivi
Aksiyon, dram, romantik komedi ve daha fazlası… Uçuşunuz sırasında canınız nasıl bir film izlemek istiyor? Birçok türde klasikleşen ya da vizyona yeni giren yerli ve yabancı filmler Planet uçak içi eğlence sistemimizde sizi bekliyor. Ayrıca heyecan verici diziler ve belgeseller uçuşunuza renk katıyor.
TV

Resmi sponsoru olduğumuz UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını artık bazı uçaklarımızda canlı yayınlayıp, seyahatinizden aldığınız keyfi lig heyecanıyla buluşturuyoruz. UEFA Şampiyonlar Ligi maç takvimini incelemek için lütfen tıklayın.

Bu ay öne çıkanlar

TV   Tümü

Succession

Film   Tümü, Yeni Filmler

Black Panther: Wakanda Forever

Kral T'Challa'nın ölümünün ardından Kraliçe Ramonda, Shuri, M'Baku, Okoye ve Dora Milaje, uluslarına müdahale etmeye çalışan dünya güçlerine karşı savaş veriyor.

TV   Tümü, Bilim ve teknoloji

Sıfır Atık

Doğan Akdoğan’ın sunduğu “Sıfır Atık”, giderek önem kazanan geri dönüşüm konusunu ekranlara taşıyor.

TV   Tümü, Komedi

Science of Stupid

Dallas Campbell, başarısız klipleri analiz edip problemlerin arkasındaki nedenleri açıklayan programa ev sahipliği yapıyor.

TV   Tümü

Francesco Tristano & Bruce Brubaker

TV   Tümü, Komedi

Bob’s Burgers

Film   Tümü, Yeni Filmler

A Chance Encounter

İki Amerikalının yolu, Sicilya'nın güzel sahil kasabası Taormina'da kesişir. Aralarındaki kimya, bir iş birliğine ve ikiliden yazar olanın bir hafta boyunca inzivaya çekilmesine yol açar.

Film   Tümü, Kapali Gişe

Wonder

Film   Tümü, Kapali Gişe

Beauty and the Beast

Disney'in klasikleşen çizgi filminin canlı aksiyon uyarlamasında, tanıdığınız ve sevdiğiniz hikâye ve karakterler hayat buluyor. En sevilen masallardan birini taçlandıran bir sinema olayı.

Film   Tümü, Ödüllü Filmler

La La Land

Emma Stone ve Ryan Gosling, umudun, hayallerin ve aşkın coşkusu içinde Hollywood hayallerinin peşinden koşan ve birbirlerini bulan bir aktrisi ve bir caz müzisyenini canlandırıyorlar.