Skip to main content
THY Business Class kabinde eğlence sistemini ve wi-fi sistemini kullanan erkek yolcu
Film arşivi
Aksiyon, dram, romantik komedi ve daha fazlası… Uçuşunuz sırasında canınız nasıl bir film izlemek istiyor? Birçok türde klasikleşen ya da vizyona yeni giren yerli ve yabancı filmler Planet uçak içi eğlence sistemimizde sizi bekliyor. Ayrıca heyecan verici diziler ve belgeseller uçuşunuza renk katıyor.
TV

Resmi sponsoru olduğumuz UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını artık bazı uçaklarımızda canlı yayınlayıp, seyahatinizden aldığınız keyfi lig heyecanıyla buluşturuyoruz. UEFA Şampiyonlar Ligi maç takvimini incelemek için lütfen tıklayın.

Bu ay öne çıkanlar

TV   Tümü

Sharp Objects

Amy Adams, sıkıntılı geçmişi bazı şok edici yeni gelişmelerle çatışan yerel bir gazete muhabirini anlatan yeni bir drama dizisinde başrolü canlandırıyor.

Film   Tümü, Yeni Filmler

Bullet Train

Uğur Böceği'nin son görevi, onu dünyanın en hızlı treninde dünyanın dört bir yanından, birbiriyle bağlantılı, ancak birbirinden farklı hedefleri olan suikastçılarla bir çarpışmaya zorluyor.

TV   Tümü, Bilim ve teknoloji

Akıncı

Baykar tarafından tasarlanan Türkiye'nin ilk insansız hava muharebe aracı, bu belgesel aracılığıyla ilk kez kamuoyuna tanıtılıyor.

TV   Tümü, Belgesel

Lost Treasures of Egypt

Dünyanın en zengin antik arkeolojik eserlerini- Mısır'ın Kayıp Hazineleri'ni- ortaya çıkaran Mısırbilimci uluslararası ekiplerin peşine düşen sürükleyici, aksiyon dolu bir belgesel dizisi.

TV   Tümü

The Four Seasons by Antonio Vivaldi and Giovanni Guido

Ya Antonio Vivaldi'nin ünlü Dört Mevsim'i, XIV. Louis son dönemlerinde Paris orkestralarının yıldız kemancısı olan Giovanni Antonio Guido'nunkilerden daha önce gelmiş olsaydı?

TV   Tümü, Komedi

Time After Time

Zaman Zaman İçinde, genç H.G. Wells'in efsanevi maceralarını anlatıyor.

Film   Tümü, Yeni Filmler

Thor: Love and Thunder

Gök gürültüsü Tanrısı şimdiye kadar karşılaştığı hiçbir maceraya benzemeyen bir yolculuğa çıkar - kendini keşfetme yolculuğuna. Ancak çabaları bir galaktik tarafından kesintiye uğrar.

Film   Tümü, Kapali Gişe

Free Guy

Gerçek Kahraman, açık dünya oyunu olan Free City'de bir arka plan karakteri olduğunu keşfeden bir banka memurunun sıra dışı hikâyesini konu alan bir aksiyon-komedi filmidir.

Film   Tümü, Kapali Gişe

Papillon

Fransız Guyanası'ndaki kötü şöhretli ceza kolonisi Şeytan Adası'ndan destansı bir kaçış organize eden hüküm giymiş suçlu ve kaçak Henri Charriere'nin anılarına dayanmaktadır.

Film   Tümü, Ödüllü Filmler

Speed

Özel silahlar konusunda eğitimli Los Angeles polisi Jack Traven, korkusuz bir yapıya ve suçlular konusunda keskin bir zekâya sahiptir. Onu hayatta tutan da bu özelliği ve biraz da şansıdır.