Skip to main content
Male passenger using the entertainment system and the wi-fi system in the THY Business Class cabin

Uçuşta izleyebileceğiniz televizyon programları

TV   Tümü, Drama

Castle Rock

Anılar Ruth Deaver'ın yakasını bırakmamaktadır.

TV   Tümü, Komedi

The Dangerous Book for Boys

Dijital çağın çocuklarının, maceracı ruhlarını korumalarının önemini ve ağaca tırmanmaktan go-kart yapmaya kadar her şeyi öğreten bir dizi hikâye.

TV   Tümü, Seyahat

Destination Videos - 1

Uçuş noktalarımızı 2.5 dakikada anlatan yepyeni videoların 20 tanesini sizin için birleştirdik. Kesintisiz şekilde birbirinden güzel 20 yolculuğumuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

TV   Tümü, Bilim ve teknoloji

BBC Click

Click, Facebook ve Cambridge Analytica arasında olanları araştırıyor ve teknoloji devlerinin verilerimizi kullanması sorununu ele alıyor.

TV   Tümü, Bilim ve teknoloji

Akıncı

Türkiye’nin taarruzi sınıftaki ilk insansız hava aracı olan ve BAYKAR tarafından geliştirilen Bayraktar AKINCI’nın nefes kesen hikâyesi ilk kez gözler önüne seriliyor.

TV   Tümü, Discover Turkey

Gaziantep Gastrocity

Binlerce yıllık bir tarihin mutfak kültürü ile buluştuğu bir şehir Anadolu’nun en özel lezzetlerinin buluştuğu bir coğrafya. Gaziantep; Dünyanın Lezzet Başkenti ‘Gaziantep Gastrocity’

TV   Tümü, Linkedin Learning

Brand Strategy for Designers

Sıfırdan etkin bir marka stratejisi yaratmayı ve ilgi çekici bir marka kimliği geliştirmeyi öğrenin.

TV   Tümü

Everyone Can Quit… Everyone!

Herkes sigarayı bırakabilir mi? Kaç senedir içersen iç. Kaç adet içersen iç. Kaç kere bırakmış olursan ol. Hepinize söylüyorum, sigaradan kurtulabilirsiniz.

TV   Tümü, Belgesel

The Repair Shop

Bozuk ve hırpalanmış eserlerin, antikaların ve eskiden kalma şeylerin yeniden canlandırıldığı, İngiliz kırsalının derinliklerinde yer alan atölye, The Repair Shop.

TV   Tümü, Yaşam Tarzı

Undercover Billionaire

Milyarder Glenn Sterns, hastaneye gitmesine neden olan bir kırılma noktası yaşıyor ve sadece 90 günde yeni bir şirket bulup şirketin değerini bir milyon dolara çıkarma görevi tehlikeye giriyor.