Skip to main content
Male passenger using the entertainment system and the wi-fi system in the THY Business Class cabin

Bu ay öne çıkanlar

Film   Tümü, Premiere

Parasite

İşsiz fakat birbirine bağlı bir ailenin oğlu, düzenli gelir amacıyla dolgun ücretli bir iş bulur. Ancak, yeni işvereninin evinde bir dizi garip olay yaşanmaya başlar.

Film   Tümü, Pek Yakında

Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of the Skywalker'da unutulmaz Skywalker efsanesi sona ererken yeni efsaneler doğmakta ve özgürlük savaşı yaklaşmaktadır.

Film   Tümü, Premiere

Richard Jewell

Dünya, 1996 yılında Atlanta'da yaşanan bombalama olayındaki cihazı bulan güvenlik görevlisi Richard Jewell ile tanışır. Ama polisliğe özenen bu adam, kısa zamanda FBI'ın bir numaralı şüphelisi olacaktır.

Film   Tümü, Premiere

Little Women

Gerwig'in bakış açısıyla ele alınan hikayede, her biri hayatı kendi istediği gibi yaşamak isteyen dört kadın olan March kız kardeşlerin zamansız öyküsü anlatılır.

Film   Tümü, Premiere

Adults in the Room

Modern zamanlarda geçen bir Yunan tragedyası. Alexis ve Yannis adında, ülkelerinin kurtuluşu olarak gösterilen ve yeni bir soluk getiren iki adam, Avrupa'nın gücüne karşı amansız bir savaşa girişir.

Film   Tümü, Premiere

Jojo Rabbit

Alman bir çocuğun, annesinin tavan arasında genç bir kız sakladığını öğrenmesiyle alt üst olan dünyasını konu alan bir 2. Dünya Savaşı hicvi.

Film   Tümü, Premiere

Joker

Arthur Fleck, Gotham'ın çarpık toplumunda yerini bulmakta zorlanan bir adamdır. Her türlü ilgiye aç olan Fleck, stand-up komedyeni olmaya çalışır ama insanların güldüğü şeyin kendisi olduğunu fark eder.

Film   Tümü, Yeni Filmler

Mary Poppins Returns

Disney'in yeni, özgün müzikali "Mary Poppins Returns"te; Mary Poppins, kişisel bir kaybın ardından, hayatlarındaki neşe ve keyfi yitiren Banks ailesinin yeni nesillerine yardım etmek için döner.

Film   Tümü, Premiere

Spies in Disguise

Süper ajan Lance Sterling ve bilim insanı Walter Becket birbirlerinin tamamen zıttı karakterlerdir. Ancak beklenmedik olaylar yaşanınca, bu uyumsuz ikili birlikte çalışmaya mecbur kalır.

Film   Tümü, Premiere

Underwater

Depremde denizaltı laboratuvarları yıkılan bir sualtı araştırma ekibinin karaya çıkması gerekmektedir. Ancak mürettebatın, okyanusun derinliklerinin ötesinde korkması gereken şeyler vardır.