Skip to main content
THY Business Class kabinde eğlence sistemini ve wi-fi sistemini kullanan erkek yolcu

Bu ay öne çıkanlar

Film   Tümü, Yeni Filmler

Transformers: Rise of the Beasts

Noah ve Elena, dünyayı Unicron'un gelişinden koruma savaşında Optimus Prime ve Otobotlara yardım ederken Maximaller, Predaconlar ve Terrorconların arasındaki bir çatışmaya sürüklenirler.

Film   Tümü, Animasyon

Spider Man: Across the Spider-Verse

Brooklyn'de yaşayan arkadaş canlısı Örümcek Adam, Miles Morales, Çoklu Evren'e fırlatılır ve ne olursa olsun orayı korumakla görevli olan bir grup Örümcek-İnsanla karşılaşır.

Film   Tümü, Animasyon

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Yıllarca insanların dünyasından uzak duran Kaplumbağa kardeşler, New Yorkluların kalbini kazanmak için işe koyulur. Yeni arkadaşları, gizemli bir suç örgütünü alt etmelerine yardım eder.

Film   Tümü, Yeni Filmler

Benim Babam Bir Kahraman

Film, oğlu Can ile kendi dünyalarında yaşayan ve oğlunun ciddi bir hastalığa yakalanmasının ardından Can'ı mutlu etmenin yolunu çizgi romanlarda bulan Altan'ı konu alıyor.

Film   Tümü, Yeni Filmler

Elemental

Çabuk parlayan Alev, Element Şehri'nde hayatı akışına göre yaşayan Deniz ile karşılaşınca bildikleriyle sınanır.

Film   Tümü, Yeni Filmler

Indiana Jones and the Dial of Destiny

Efsanevi kahraman arkeolog, ikonik serinin merakla beklenen bu son bölümünde geri döndü: Dünyanın dört bir yanında geçen, heyecan dolu, büyük bir sinema macerası.

Film   Tümü, Kapali Gişe

Sing 2

Buster Moon ve yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosu, dünyanın ışıltılı eğlence başkentinde şimdiye kadarki en göz kamaştırıcı sahne gösterilerini başlatmaya hazırlanıyorlar.

Film   Engelsiz Filmler, Tümü

The Flash - Descriptive

Barry, süper güçlerini zamanda geriye yolculuk yaparak olayları değiştirmek için kullanmaktadır. Ancak ailesini kurtarma girişimi istemeden geleceği değiştirdiğinde Barry kapana kısılır.

Film   Tümü, Yeni Filmler

The Little Mermaid

Cesur ve genç bir deniz kızı kalbinin sesini dinler ve kötü kalpli bir deniz cadısıyla karada yaşamasına izin veren bir anlaşma yapar; ancak bu durum hayatını tehlikeye atmasına neden olur.

Film   Tümü

Then Came You

Dul bir kadın, kocasının küllerini de yanına alarak filmlerde görüp sevdiği yerlere gitmek için bir dünya turu planlar. İlk durağında ise hayatını değiştirecek otel işletmecisiyle tanışır.