Skip to main content
THY Business Class kabinde eğlence sistemini ve wi-fi sistemini kullanan erkek yolcu

Bu ay öne çıkanlar

Film   Tümü, Yeni Filmler

Dune: Part Two

Paul Atreides'in, ailesini yok edenlerden intikam almak adına, Chani ve Fremenlere katıldığı efsanevi yolculuğa şahitlik edin.

Film   Tümü, Yeni Filmler

The Iron Claw

Trajedi ve zaferler arasında, baskıcı bir baba ve koçun gölgesinde, Von Erich Kardeşler spor dünyasının en büyük sahnesinde kendilerini ölümsüz kılacak bir efsane yaratma peşinde.

Film   Tümü, Animasyon

The Croods: A New Age

Herkesin gözde mağara ailesi, yepyeni tarih öncesi maceralarla geri dönüyor. Crood'ların başka bir tarih öncesi aileyle karşılaşmasına tanıklık ediyoruz.

Film   Tümü, Kapali Gişe

F9: The Fast Saga

Dom ve ekibi, bugüne kadar karşılaştıkları en yetenekli suikastçı ve performans sürücüsü, aynı zamanda Dom'un terk edilmiş kardeşi Jakob'la yüzleşiyor.

Film   Tümü

Bob Marley One Love

Reggae'nin simge ismi Bob Marley'in zorlukların üstesinden gelişinin ve devrimci müziğinin ardındaki yolculuğun öyküsü.

Film   Tümü, Yeni Filmler

The Beekeeper

Bir adamın yürüttüğü intikam mücadelesi, "Arıcılar" olarak bilinen güçlü bir gizli örgütün eski ajanı olduğu anlaşılınca ulusal boyutlara ulaşır.

Film   Tümü, Yeni Filmler

Lohusa

Lohusa, bir anne ile babanın, doğumdan sonraki ilk 40 günde hayata ayak uydurma çabalarıyla ilgili komik bir hikâyeyi anlatır.

Film   Tümü

The Devil Has A Name

Eşini kaybetmiş, çulsuz ve amaçsız yaşayan çiftçi Fred Stern, çok uluslu bir petrol şirketinin, suyunu kirletmekte olduğunu öğrenince yeni bir yaşama gayesi edinir.

Film   Tümü

The Great Escaper

Film, Normandiya Çıkarması'nın Fransa'daki 70. yıl törenine katılmak için bakımevinden kaçan 80'li yaşlardaki Bernard Jordan'ın gerçek olaylardan esinlenen öyküsünü ekrana taşıyor.

Film   Tümü

Labyrinth

Küçük kardeşine bakıcılık yapan bir genç, onu yanlışlıkla Goblin Krallığı'na gönderir. Gece yarısına kadar onu geri getirmesi gerekmektir aksi hâlde kardeşi bir gobline dönüşecektir.